September 2010

velká událost v malém městě

15. september 2010 at 15:22 | =Domka |  diary
avatar by http://best-graphiic.blog.cz/
Po delší době jsem zase tady:) Tedy alespoň mě připadá, že už jsem tady dlouho nebyla.  Když je škola vůbec nestíhám :(. Včera byl u nás ve městě prezident. Někomu to možná nepřipadá nijak zvláštní, ale na tohle malé město to byla velká událost. Šli jsme se na něj se školou kouknout :) Odpadl nám díky tomu dějepis a občanka xP...natáčela to TV nova, takže možná budu v televizi!! :) Co se týče blogu, nevím jak to bude dál. Pořád přemýšlím o tom, že si dám pauzu. Proč? Nevím o čem chci blog mít. Když budu mít dál blog o grafice, musím to tady předělat a nahrát znovu designy a  to se mi vůbec nechce! Bojím se, že to budu dělat úplně zbytečně. Možná by bylo lepší mít blog jen o sobě.....Ale jak už jsem řekla, pořád nejsem rozhodnutá.

avatars/Miley Cyrus 0.7

12. september 2010 at 16:38 | =Domka |  site
http://giraffeandy.blog.cz/
avatar by http://best-graphiic.blog.cz/
Přemýšlám o tom, že si založím blog o sobě a s tímhle zkončím....
Takže zatím rekonstrukce nebude.
Prvně si rozmyslím, co vlastně hci. :)

Naštvaná adminka píše

12. september 2010 at 10:52 | =Domka |  diary
http://best-graphiic.blog.cz/
Ahojky. Hned na začátek vás upozorňji, že tento článek bude plný stížností...Takže zaprvé- Nahraj.to mi už zase smazalo několik designů!! nechápu proč. A navíc nejsem jediná! Dobře, když potřebujou něco smazat, tak ať něco smažou, ale ať prvně napíšou nějaké upozornění! To mě teda dost naštvalo. Mám štěstí, že jsem designy z počítače nevymazala...Vypadá to, že s nahraj.to končím. Designy budu asi nahrávat na Uloz.to nebo někam, kde mi to nesmažou....Už mě to fakt nebaví, pořád nahrávat a kontrolovat, jestli jdou všechny stáhnout =/.....Zadruhé- V poslední době mi hodně lidí píše, jestli dělám designy na objednávku. Kdyby tady objednávka byla, byl by na ní odkaz v menu. Když někdo nemůže najít objednávku, tak to znamená, že tady žádná není ne? Nebo tento týden mi dokonce přišla objednávka na e-mail, docela jsem na to koukala..to si někdo dal tu práci, aby v archivu našel objednávku a pak, když viděl, že kometáře jsou uzavřený, mi napsal na mail? Jako není to nic hroznýho. Jsem vlastně i ráda, že se vám moje designy líbí, ale dneska mě to docela už naštvalo..Stejně tak jako věčné otázky typu "Spřátelíš?"..v menu mám napsaný že SB nevedu, tak je jasný že nespřátelím!.....Ehmmm..končím, nebudu dár otravovat s naštvanejma řečima, vlastně už ani naštvaná nejsem xD Článek mi pomohl :) Dneska tady možná začnu trochu něco překopávat, blog potřebuje rekonstrukci.(jojo, zase:D)

Nikkie Tutorials

10. september 2010 at 17:25 | =Domka |  beauty
Hey guys!

Jakpak se máte? Já celkem fajn. Jsem hrozně ráda, že už je víkend! :D

Před pár dnima jsem byla na youtube a objevila jsem tam skvělé návody na líčení. Tyto návody natáčí šesnáctiletá Nikkie. Její profil mě zaujal, proto jsem se rozhodla napsat tento článek:)
Návodů na jejím profilu najdete spoustu. Jak podle Nikkie tak i líčení podle celebrit. Stejně tak i líčení na den ale i make-up který se hodí spíše na večer, na párty :) také tam můžete najít například make-up podle Lady gagy, ve kterém bych já teda nevyšla z domuxD

Tohle je první tutorial, který jsem od Nikkie viděla. Moc se mi ten make up líbí:)<3


Další návody najdeš na youtube → http://www.youtube.com/user/NikkieTutorials


no title

9. september 2010 at 17:05 | =Domka |  diary
avatar / best-graphiic.blog.cz
Hi people! Omlouvám se, ale tento týden nějak nestíhám:( Ze školy už jsem úplně unavená. Těšila jsem se jak dnešní odpoledne strávím v klidu doma, ale ne! měli jsme zase tenis! Nakonec to nebylo tak hrozný :) Ale teď bych nejradši byla tady a něco přidala, nebo si třeba četla, dívala se na film...Jenže mám smůlu. Musím do mažoretek...Takže se loučím. Možná tady budu večer...ikdyž to se budu muset asi chystat do školy=/

Cheryl Cole

8. september 2010 at 18:35 | =Domka
http://best-graphiic.blog.cz/
Pokuď si design stáhneš napiš do kometářů "STAHUJI 0.1"


Škaredý počasí =//

7. september 2010 at 19:31 | =Domka |  diary
avatar by http://best-graphiic.blog.cz/

Ahojky! (nemáte v zásobě nějaké jiné pozdravy než ahoj, čau a ahojky? tyhle pořád stejný pozdravy mě už štvou!xD)

Dneska byla hrozná zima. na naší ulici tak foukal vítr, že jsem si myslela že mi uletí uši :D Fakt hrůza. Myslím, že nemá cenu kupovat si nějaký podzimní oblečení...já osobně si plánuju koupit nízké kozačky a už je začít nosit xD nejraději bych se před takovým počasým schovala doma a nevylejzala ven, ale měla sem smůlu...musela jsem na tenis :( Nechtělo se mi tam. Ale nakonec to bylo fajn:). Pak jsem měla jít s kámoškou na nehty, ale nakonec nestíhala, takže jsme nešli...Aspoń můžu být tady =)

PS: Nejen že nemám nápady na pozdrav, ale ani nemám nápady na titulek :-/ :D

Změna plánu

6. september 2010 at 15:16 | =Domka |  diary
avatar-best-graphiic.blog.cz
Jdu s kámoškou ven, takže články budou až večer, nebo vůbec...:)

Návštěvnost - 30.8. 2010 - 5.9. 2010

6. september 2010 at 15:10 | =Domka
Navstevnost za minuly tyden (30.8. 2010 - 5.9. 2010) je:
Pondeli: 35
Utery: 31
Streda: 47
Ctvrtek: 35
Patek: 28
Sobota: 24
Nedele: 35

Celkem: 235