January 2011

This week

27. january 2011 at 15:35 | =Domka |  diary
4677730013_627a1cac9b_z_large

Ciao!♥ Tenhle týden je skvělej! V úterý jsme měli jen 5 hodin :) Hned po škole jsem jela s mamkou do třebíče. Koupila jsem si řetízek a naušnice, ale dostanu je až za vysvědčení (pak vám sem dám možná fotky) mamka si taky koupila pár doplňků a jeli jsme domů. Nevím jak je možné, že jsme tam strávily tolik času, když jsme byli asi v 5 obchodech..? :D Ten den jsem měla ještě mažoretky, takže jsem se vážně nenudila. Nevím jak vy, ale já miluju takové dny, kdy toho mám hodně :) Včera jsem se ulila na půl hodiny z němčiny :P Psali jsme olympiádu z angličtiny. Bylo to hodně těžký a navíc mi to nějak nemyslelo, takže to asi moc dobře nedopadne. Naštěstí ale o nic nejde, není to na známky :)... Dneska jsme měli znovu jen 5 hodin! Takže taky fajn. A zítra to bude nejlepší - jedeme se škoulou do Třebíče.  Nevím co tam budeme dělat, ale má to něco společného s fyzikou. Hlavní je, že se nebudeme učit :D Pak večer jdu na oslavu dědových narozenin- počítám s tím, že to bude hrozná nuda :D V sobotu pak jedu večer vystupovat na ples :) Vystupujeme teď s mažoretkama na plese skoro každý týden :)......To je asi tak vše :D Mám toho teď hodně. A jsem ráda, aspoň se nenudím :)

----------------------------------

Zvednite své líné zadky a zacvičte si! :P
....Vážně doporučuji, zlepší vám to náladu :))!


Blogspot..?

24. january 2011 at 20:10 | =Domka |  diary
Tumblr_lev2lbi0261qze3z5o1_500_large_large

Ahojte všichni! Právě jsem si založila blogspot a tak se snažím to tam trochu upravit. Řeknu vám, není to nic lehkého. Nevyznám se tam. Nevím proč se tam tolik lidí stěhuje. Vypadá to, že já ho asi smažu a založím si raději blog tady na blog.cz. Myslím, že je to tady lepší :)...Asi se divíte proč si zakládám další blog...No, neřeknu vám to :D Ale nebojte, budu dál hlavně na tomto blogu :)♥
Jinak zítra nepíšeme žádnou písemku, ani jsme neměli žádné úkoly :) Dneska jsem nemusela dělalat absolutně nic do školy :)...Přesně za týden nás čeká vysvědčení. Dneska jsem se dozvěděla, že budu mít 1 z matiky i 1 z češtiny :)) Takže super :) Co vy? (že už jsem se vás jednou ptala? :D)

i don´t know.

22. january 2011 at 15:07 | =Domka |  diary
Tumblr_l4dw3n5kbs1qzmzmho1_500_large

Hey <3 Přemýšlela jsem, jestli to má vůbec cenu, něco sem psát. Já fakt nevím. Nepotřebuji nějakou velikou návštěvnost, o to už dlouho nestojím, ale ani jeden komentář od středy? =( No nic..to nemá cenu řešit.

Ze včerejška na dnešek jsem spala u L. Byla tam i P. Jako vždy jsme si to užili :) Dívali jsme se na Paranormal Activity. Nebylo to ani tak strašný, ale když začnu přemýšlet o tom, že možná duchové a podobně opravdu existují, tak se docela dost bojím :D Nikdy jsem nebyla moc na horory... :D

To je asi tak vše, co bych vám chtěla říst :P Mějte se.. :-*
...........................
ask me for everything

Key incident

20. january 2011 at 15:53 | =Domka |  diary
Hello <3 Jsem tak ráda, že mám konečně čas, abych se vám ozvala! Tento dýden byl hrozný, spousta písemek a úkolů...Zítra mě ještě čeká pololetka z matiky a písemka z fyziky, takže se ještě musím trochu učit, ale ne tolik jako například na dnešek :)
Dneska se mi stalo něco fakt zajímavého :D Ráno jsme se s kámoškou u skříňky normálně přezouvali, jako každý den. Kamarádka zamkla skříňku, a zjistila, že si tam nechala klíčky - v kapse kabátu. A tak jsem hledala svoje klíče. Pak jsem si vzpoměla, že jsem je taky nechala v kapse kabátu! :D..To naše společný myšlení je někdy fakt nanic :D... To ale není ještě vše! Naštěstí je můj taťka učitel a má třetí klíček k naší skříňce. Takže to nebyl žádnej problém - až do té chvíle, kdy mi řekl, že si nechal klíče doma!! :D A tak jsme se neměli s Pem jak dostat do skříňky. Alespoň jsme se ulili z těláku, protože jsme neměli oblečení na cvišení xD...Po poslední hodině sjel můj taťka domů a tak jsme se tam nakonec dostali :)

Tumblr_leqpx8809d1qbv4sdo1_400_large
Ty boty chci! ♥

V pondělí se uzavírají známky. Konečně bude po všech těch pololetních písemkách a zkoušeních :) A pak vysvědčení. Budu mít možná 2 z těláku, němčiny a možná i z matiky, podle toho jak zítra napíšu písemku ,) Myslím, že to není špatný vysvědčení :) A co budete mít vy? Doufám, že nikomu nehrozí pětky! ,)

Slunečnicová semínka .

16. january 2011 at 15:30 | =Domka |  diary
Ahoj.
Dopoledne jsem napsala článek, ale díky mému hrozně hodnému bratříčkovi je smazanej =/

Asi jste si všimli, že je tu nový design :) Je asi tak 100x hezčí než ten před tím, ten byl hroznej :D

Děsí mě pomyělení na přicházející týden. Hlavně do češtiny toho máme hrozně moc. Výklad o historické osobnosti nazpaměť, pololetní písemka, písemka z litelárních pojmů na celý sešit, referát o knížce...:( Už aby byl další výkend!

Jinak u babičky bylo fajn. Hráli jsme Město jméno zvíře věc, to byla sranda, můj děda si totiž někdy trochu vymýšlí slova :D Jako třeba babouk (pavouk) :D Pak jsme se dívali na Pevné pouto, no a celý den jsme se cpali dobrotama :D Kdybych tam strávila jeden měsíc, nevešla bych se do dveří :D

http://best-graphiic.blog.cz/

Friday :)

13. january 2011 at 20:52 | =Domka |  diary
Fashion,floral,dress,photo,flowers,girl-c2f31fe3c7d69012eb3c6d5b2400be72_h_large
Hey girls <3
Jak se vede? Zítra zase pátek :) Miluju pátky! Máme takový v pohodě předměty (výtvarku♥,  výchovu ke zdravý, dějepis (zase si budu malovat jako vždy :D)...Takže se ani nemusím na nic učit :) Akorád máme fyziku, ta mě nebaví. Nikdy se ve fyzice nedokážu soustředit. Vůbec. Myslím na všechny možný blbosti, akorád na fyziku ne. A vždycky úplně zapomunu, že máme fyziku a že bych měla dávat pozor :D
V sobotu budu celý den u mé milované babičky :) Jezdím tam hrozně ráda. Moje babička je prostě nejlepší ♥ Jsem vážně ráda, že mám takovou "moderní" babičku :)

Vím, že tenhle článek je zase takový o ničem :/ Zítra se snad už dočkáte nějakého normálního :)Houses

11. january 2011 at 16:22 | =Domka
Zdravím. Obávám se, že mi utekl mozek :D Nějak pořád netuším o čem psát (že by blogová krize?). Našla jsem tedy alespoň pár domů, aby tady něco břibylo :) Tak se na mě nezlobte, doufám, že příští článek bude lepší :)

Btw, zítra píšeme ze zeměpisu, matiky, češtiny, přírodopisu (možná) a z němčiny! Navíc mám dvojhodinovku němčiny, kterou nesnáším :( Chci zítřek přeskočit!

Tumblr_l6dsxywwqk1qzmlqlo1_500_large

nothing

8. january 2011 at 16:05 | =Domka
avatar by http://best-graphiic.blog.cz/
Omlouvám se, že nic nepřidávám. Ale nevím o čem psát...
Zítra snad napíšu nějaký normální článek.
Jinak založila jsem si formspring, nudila jsem se :D takže
tady se ptejte na co chcete :D
BYE :-*

kofoláček.

5. january 2011 at 18:15 | =Domka |  diary
Hola!
Právě se snažím o nějaký nový design, aby tady pořád nebyl Vánoční :) Moc mi to nejde...:D

Ve škole nám tento týden každou hodinu učitelé říkají, jak je za chvíli konec pololetí, že si musíme ještě vylepšit známky...fakt nám to řekl snad každej učitel :D Taky očekávám, že brzo přijde období, kdy si všichni učitelé vzpomenou, že nutně potřebují ještě jednu známku, takže to bude samé zkoušení a písemky =/ To mi připomíná, že bych se měla jít učit chemii =/ Když už jsem u té chemie, tak si prostě musím postěžovat na naší učitelku! Ona je vážně uplně blbá. Pořád dělá hrozně chytrou. A jelikož začala před nedávnem chodit na Zumbu, pořád o ní teď mluví :D Nejhorší ale je, že je skoro nemožný aby někomu dala 1 na vysvědčení. To mi opět  připomíná, že bych se měla jít učit xD

Avril Lavigne - What The Hell

1. january 2011 at 14:42 | =Domka

Tak jsem se konečně dočkala nové písničky od Avril :) Už z 30 sekundové ukázky, která byla zveřejněná asi před týdnem jsem věděla, že ta písnička bude skvělá! A měla jsem pravdu, je úžasná.
Většinou, když slyším nějakou písničku poprvé, moc se mi nelíbí, začne se mi líbit, až když ji slyším poněkolikáté. Ale tahle se mi zalíbila okamžitě :) Láska na první poslech :D

Co na ní říkáte? :)