March 2011

Duchové podruhé

31. march 2011 at 21:20 | Dominica |  diary
Ahoj zlatíčka <3 Ozývám se, abych vám ještě trochu upřesnila minulý článek. Vyvolávat duchy asi nakonec nebudeme. Dneska jsme něco s kámoškou zjišťovali, jelikož jsme ani neměli ponětí, jak se vlastně duchové vyvolávají..no a byli jsme z toho akorát hrozně vystrašený. Pokuď duchové opravdu existují, není to vůbec sranda! Vážně netoužím po tom, aby mě po zbytek života pronásledoval duch.

Znovu vám sem dávám tuto fotku. Tentokrát bych vám chtěla vysvětlit, jak jsem k ní vlastně přišla.
Jednou moje kámoška fotila jen tak západ slunce. Když se pak na fotku podívala, viděla tam to něco nalevo. Hned jsme samozřejmě začali zkoumat co to je. Skontrolovali jsme i jestli to není nějaký předmět odrážející se v okně, ale nic takového tam nebylo. Věřte, že jsme byli fakt dost vyděšený, když to bylo u mího okna! Doteď nevíme co to je....Co si myslíte vy? Co by to mohlo být?
Omlouvám se za další článek o duchách :D Jen na to teď pořád myslím a ještě před hodinou jsem byla příšerně vyděšená. A vážně moc by mě zajímalo, co si myslíte o té fotce ;)

Ghost and extraterrestrials

30. march 2011 at 21:26 | Dominica |  diary
Hello darlings :)*
Jak je? Zachvilku bude konec týdne :D Už jen přežít čtvrtek a pátek, což nebude tak těžký, když už mám zasebou dnešní dvojhodinovku němčiny ;D

Dneska jsem šla s kámoškou na brusle :) Dostali jsme se k tématu DUCHOVÉ. Věříte na duchy? Stalo se vám někdy něco zvláštního, co by mohlo s duchy souviset? Všechno mi napište, ať to pak můžu s L. probrat :D... Taky jsme se dostali k vesmíru. Nekonečné téma. Dalo by se několik hodin mluvit o tom, kde končí?, jak vzniknul?, je i jinde život? atd ... Přemýšleli jste o tom taky někdy? Mě to nikdy samotnou nenapadne, ale když o tom s někom mluvím, tak je to hodně zajímavé... V pátek se chystáme vyvolávat duchy. Možná je to blbost, ale chceme to zkusit :)

2ab71bc033_74456586_o2_large
Když už jsme u toho, co si myslíte o tomto? Vydíte vlevo to něco, co vypadá jako obrys lebky?

City park <3

28. march 2011 at 19:32 | Dominica |  corners
Ahoj :)♥
Na začítek bych vám ráda vysvětlila, jak je to se mnou a tou "dietou". Myslím, že jste mě špatně pochopili. Já rozhodně nedržím nějakou spešl dietu, ani nehladovím, nic takovýho! Já se jen snažím jíst zdravěji, pravidelně a hlavně méně sladkostí ;)

Ikdyž to až do sobotního večera vypadalo, že nakupovat nepojedu (protože jsem nechtěla jet sama) , tak se mi asi v 11 večer podařilo přemluvit kámošku aby jela se mnou a tak jsme v neděli ráno vyrazily a užili jsme si super den :) Bohužel jsem nesehnala to, co jsem potřebovala. Nikde neměli bundu, podle mých předstvav :D S botama to zase dopadlo tak, že jsem se nemohla rozhodnout mezi dvouma. Nakonec mi mamka řekla, že mi je koupí další den, až se rozhodnu jaké chci. Jenže nakonec mi je nemohla koupit, protože nikam nejela :( Takže jsem pořád bez bot a bez bundy =/ Zato mám ale úúžasný plavky a tílko ♥our town.

25. march 2011 at 21:52 | Dominica |  diary
Ahojky ♥
Tenhle týden tak rychle utekl! Ani se mi nechce věřit že je zase pátek. Né že by mi to vadilo :D
Co se mojí "diety" týče, tak se mi to zase nepovedlo. Mamka si totiž lepší chvíli na upečení mojí nejoblíbenější buchty ( kterou míváme tak 2x za rok ) vážně vybrat nemohla.
Vůbec netuším, co budu celý víkend dělat. V neděli MOŽNÁ pojedu nakupovat, ale spíše ne. Nutně bych si potřebovala koupit jarní bundu a boty. Jak se teď najednou oteplilo, tak nemám co nosit =/ Co máte na víkend v plánu vy?:)


Naše "KRÁSNÉ" město. Fotila jsem to, abych vám ukázela kolik lidí je tak normálně na náměstí :DD

I want to be thin

24. march 2011 at 19:52 | Dominica |  diary
Zdravím <3
Zlatíčka, mám chuť to tady předělat! A to pořádně. Jojo, zase. Zase mám chuť na velkou rekonstrukci. Problém je v tom, že nevím co přesně a jak bych chtěla změnit. Potřebovala bych si přesně stanovit, jak to tady bude vypadat, jinak by to zase nikam nevedlo a celá rekonstrukce by skončila u změny designu. ( kdyby vás třeba napadlo, co tady změnit, tak určitě napište! :) )

Jinak. Od zítra držím dietu! Nebo abych to řekla přesněji POKUSÍM SE JÍST ZDRAVĚ. A tentokrát už opravdu musím! Píšu to sem, protože doufám, že mě to trošičku přinutí to dodržet. Je to neuvěřitelný, jak čas rychle utíká. Zachvilku bude léto a já, jestli se nezačnu hlídat v tom, co jím, budu furt ta tlustá, co se v plavkám propadá studem. Chci abych do léta zhubla. Dokonce to vypadá, že budu mít docela nabyté prátdniny a chci si je užít! Chci si užít dovolenou a né celých 24 hodin zastrkovat břicho co to jde. Takže od zítra co nejméně čokolády a co nejvíce pohybu! ....Pak vám napíšu jak to dopadlo .)........Ještřě jsem si na něco vzpoměla! Dneska moje extra hubená kámoška řekla, že je trochu tlustá, že prej má boky. Je to nesmysl, jelikož ona je nejhubenější člověk, kterýho znám a to nepřeháním!! Takže fajn...Jen si tak říkám, co si asi ve skutečnosti myslí o mě??

Tumblr_lib7jr9ukz1qain3eo1_500_large
Mějte se :-*

amazing school day

21. march 2011 at 14:29 | Dominica |  diary

Hey girls ! :)
Dnešní den je úžesnej ♥ Ve škole to bylo super. Odpadla nám poslední hodina, kvůli laborkám ( které mě bohužel čekají zítra =/ ) Měli jsme tělocvik, kterej zrovna moc nemusím, ale měli jsme na něj Janču, naší vedoucí z mažoretek, protože je teď ve škole na praxi a to bylo úplně suprový! Nejlepší tělák v mým životě. Ani nevím pořádně proč, ale měla jsem po něm hrozně dobrou náladu a furt jsem se hrozně smála :D Takovej tělocvik kdyby byl pokaždý, tak bych se snad i těšila ;D..Po škole jsme byli ještě chvilku s kámoškama v parku a zpívali :D
Jinak konečně zase svítí sluníčko. Možná půjdu dneska běha, konečně jsem našla někoho, kdo by byl ochotnej jít se mnou :D. Tedy jen pokuď budu stíhat, jelikož na mě teď čeká nelehký úkol: Napsat líčení na téma "Letní den". Vůbec nevím co napsat. Sloh mi nejde a tohle už vůbec ne! =/ Počítám s tím, že mi to zabere celé odpoledne, takže bych se do toho měla co nejdříve pustit ( Mě se tak nechce!! :/ ).
Tak se mějte, doufám, že se co nejdřív zase ozvu :)*


Tumblr_lh2suisqte1qbxzgqo1_500_large

Kdo má furt vymýšlet titulky?? :D

18. march 2011 at 19:48 | Dominica |  site
Dost na tenhle blog a na vás kašlu, že? Je mi to moc líto :( ..

Hezké počasí je pryč. Je tady hrozně hnusně. Dneska i sněžilo. Můžu jen doufat, že se brzy vrátí to krásné počasí a i se sluníčkem!
Škola je pořád stejná. Dneska jsme měli celkem fajn předměty (kromě fyziky). Štve mě, že na můj nejoblíbenější předmět, výtvarku, máme hroznou učitelku. Je to příšerný poslouchat 45 min. ty její keci. Je fakt nemožná. Pořád na nás něco má. To je furt "Vy jste tak hrozně pomalý", " No to přece takhle nemůžeš nakreslit!" atd. atd. =/

O víkendu se snad konečně dostanu k plánovaným článkům. Konečně jsem si začala zapisovat nápady na články, abych je nezapoměla :) Můžete se taky těšit na video ;) To se nasmějete :D

Tumblr_lhhspbirne1qfykuxo1_500_large

sunny day ♥

15. march 2011 at 18:13 | Dominica |  diary
Konečně jsem se dočkala krásného počasí! Dneska bylo nádherně <3 Takže, chápejte, že se mi nechtělo sedět celý den u počítače a vymýšlet nějaký článek ;) Jestli mě více znáte, tak asi víte, že bych nenapsala nic, ani kdybych měla čas :D Nojo...Prostě nevím jaké psát články. Nechci psát to samý co ostatní. Chybí mi nápady :( ... Takže, pokuď by vás zajímal můj názor na něco, nebo byste tu chtěli nějaký určitý článek, tak napište a já bych mohla něco napsat, samozřejmě podle toho, co to bude ;) Docela se mi zamlouvá téma týdne, takže bych se k tomu mohla už konečně dokopat a začít psát články na téma týdne pravidelně :) Co vy nato? Četli byste to vůbec? Taky jestli teď bude tak hezky, budu chodit více ven a tak by se tu mohli začít častěji objevovat fotky :)

Neměla jsem to v plánu, ale z tohoto článku vznikl takový dlouhý informátivní článek =/ Kruci. Já už snad vůbec neumím napsat nic normálního!... Asi mi odletěl mozek na dovolenou. Jestli letěl někam do Karibiku, tak bych se mu ani nedivila :D
Tumblr_lhn6xexdl81qcwt54o1_500_large

Tumblr_lcv1d57mq61qdcxrco1_400_large
Jsem závislák na we♥it...Ještě tak, kdybych věděla, jak tam přidávat vlaství fotky :(

Litovel

12. march 2011 at 20:22 | D. |  diary
Zdravím ♥
Pamatujete, jak jsem psala, že pojedeme s mažoretkama na soutěž? A že se mi tam hrozně nechce? Tak..Bylo to fantastický! Nakonec jsem si to užila. Cesta, které jsem se bála, byla super! A víte co? Nebyli jsme poslední!! Byli jsme čtvrtý! Já si teda myslím, že na nás je to úspěch :D Navíc tam bylo úžasný počasí. Byla jsem venku jen v kostýmu (= silonky, šaty bez rukávů, kozačky) a bylo mi teplo :) Taky jsem se hrozně nasmála, hlavně na zpáteční cestě. To jsem nevěděla čemu se smát dřív :D

Hlavně, že jsme dostali pohár :D.. a horalky :D

The Last Song

10. march 2011 at 15:48 | =Domka
Včera jsem koukala na The Last Song. je to úžasnej film! ♥ Takže jsem se rozhodla dát ho semka, do best movies.


Myslím, že psát sem o čem film je, by bylo k ničemu. Kdybyste se na to pak koukali a věděli co tam bude, už by to nebylo tak super ;) Můžu říct jen to, že je to krásnej, docela i smutnej film. Navíc hlavní roli hraje Miley a hrozně jí to tam sluší <3

Tumblr_lcv7vnaecr1qf4t6so1_500_large