April 2011

Royal wedding

29. april 2011 at 16:58 | Dominica |  diary
Hello!
Asi mi to ani nebudete věřit, ale tento víkend bych se chtěla věnovat blogu! :) Chtěla bych napsat spoustu článků. Jjsem zvědavá jak to nakonec dopadne. Nic neslibuju. Klidně se může stát, že zítra už takovou chuť do blogování mít nebudu. Faktem je, že teď na blog úplně kašlu a už hrozně dlouho tu nebyl jiný článek, než deníček a to mě mrzí a chtěla bych to změnit.

Dívali jste se na svatbu Williama a Kate? Já bohužel obřad nestihla, ale dívala jsem se potom na konec, na polibek na balkóně. Bohužel jsem zrovna v okamžiku, kdy si dali pusu byla otočená k počítači, takže jsem to neviděla :D Kate vypadala úžasně a ty šaty <3 A ta spousta lidí! Chtěla bych tam být taky, to musel být skvělý zážitek!

Tumblr_lkf1155cxf1qcftw3o1_500_large

Těžte se na články a snad i nový design! :) D.

deutsche sprache

27. april 2011 at 21:44 | Dominica |  diary
Právě jsem se dokoukala na Pretty Little Liars. Co teď budu dělat? Úplně jsem si ten seriál zamilovala. Nevíte prosím kdy budou další díly?

Dneska mě poprvé bavila němčina. Jindy jsou ty dvě hodiny za sebou příšerný, celou dobu se jen modlím, aby mě učitelka nevyvolala, protože nic nevím a vždycky jsem tak nějak mimo, ne že bych nevnímala, ale mám takovou divnou náladu. Dneska ale ne. Celou hodinu jsem se hlásila, dostala jsem 3 jedničky a uteklo to rychleji než jindy :)) Kéž by to takhle bylo pořád :)

Zítra mám mažoretky a potom budu nejspíš venku, už jsem se dlouho neviděla s L. tak budeme mít toho zase spoustu na probírání :) Vždycky když už chci jít domů, tak se ještě na půl hodiny zapovídáme na začátku ulice :D (Nejhorší to bylo v zimě, to jsem vždycky byla už úplně zmrzlá :D)

Musím se ještě kounout na chmii :/ Tak se mějte :) D.

Tumblr_lk5dpton4m1qdr0s2o1_500_large

Happy Easter!

25. april 2011 at 12:19 | Dominica |  diary
Hezké Velikonoce přeju :) (trochu opožděně :D)

Tak co, jak si užíváte velikonoce? ;D Já jsem se před koledníkama schovala u kamarádky. Skoro nikdo na nás nepřišel, jen její příbuzní a soused. Takže fajn :))

Je naprosto příšerný, že zítra musím zase do školy. Tolik se mi tam nechce! Potřebovala bych ještě alespoň jeden den, abych se pořádně vyspala. Dneska jsem totiž spala asi tak 2 hodiny :(

Promiňte, ale němám moc náladu na delší, smysluplnější články. Jen jsem se vám chtěla ozvat, když jsou ty velikonoce :) Takže se s vámi loučím a jdu odpočívat. Nejspíš budu pokračovat ve čtení životopisu Johnnyho Deppa ♥ :)

Tumblr_lju6rimkdk1qcxieko1_500_large
xoxo D.

Easter holidays

21. april 2011 at 20:47 | Dominica |  diary
Hezký večer :)
Nemám moc chuť psát, ale i tak jsem si řekla, že se vám ozvu :)

Včerejšek byl úžasnej. Projektovej den byl nakonec mnohem lepší, než jsem si myslela, že bude ;) Odpadky jsme díkybohu zbírali asi jen 10 minut :D Po škole jsem šla hned ke kámošce. Dali jsme si horkou čkoládu a hráli Sims 3. Pak jsme vyrazili k druhé kamarádce, k Ladě. A víte co? Musím se pochlubit! Byli jsme jen tak na chatrulette a blbli (dělali zvuky do mikdofonu :D) A najednou jsme tam potkali Chrise Browna!! Prvně jsme vůbec netušili, že je to on a ani když nám to napsal jsme tomu nevěřili. Pak jsme se koukli na fotky Chrise a zjistili, že to byl vážně on, protože měl stejné tetování a čepici. Byli jsme z toho úplně mimo. No chápejte - mluvili jsme s celebritou! :D Pak se den trochu pokazil, ale to tady nehodlám rozebírat...

Jak budete slavit Velikonoce? Necháváte se vymrskat od kluků? Já letos půjdu k L. Uděláme si v neděli večer Velikonoční párty a v pondělí pak budeme společně otvírat klukům. Vlastně Velikonoce nesnáším. Co je to za pitomost, že se mají holky nechat mlátit a ještě za to dávát vajíčka ( a ještě k tomu čokoládový♥ ) ?? .... Na tyhle Velikonoce se ale těším :)

Tumblr_lhnifrj5jq1qg3f1io1_500_large

Užívejte si krásného počasí a pár dní volna, snad se zase brzy ozvu :) D. <3

Závislost?

17. april 2011 at 12:41 | Dominica |  diary
Yeeees :D Začala jsem se dívat na Pretty Little Liars. Je to tak skvělej seriál, že se se musím dívat na další a další díly. Za dva dny jsem už u 8. dílu. . Včera jsem se na to dívala celý den! :D

Tumblr_lj9dk0g2bz1qepxylo1_500_large

Ten design, je teď fakt skvělej, 2 v 1 :D Jako já nastavím nový design, ale záhlaví z minulého tam pořád je, ikdyž jsem se ho několkrát snažila dát pryč....

Dneska je konečně zase hezký počasí :) Snad to vydrží, abych mohla už opravdu začít chodit běhat :)

Zítra mě tady určitě nečekejte, v pondělí vždycky nestíhám. Ve středu máme nějaký projektový den. Prý budeme chodit po městě ( Tuším, že budeme sbírat odpadky. FUJ. ) Pak prý ukážeme učitelce nějaký hezký místo v lese (chtěla bych vidět TADY hezký místo.. :D) Nejradši bych zůstala doma, chodit po našem "nádherném" městě můžou i beze mě :D

Tumblr_li51txbqqe1qgx926o1_500_large


Nový (a ne zrovna moc povedený) design blogu

14. april 2011 at 20:32 | Dominica
Neměla jsem vůbec v plánu dneska měnit design jen mě tak zničehonic najednou napadlo, že bych chtěla béžový blog :D Obyčejná béžová stránka ale nevypadala zrovna nejlépe, a tak jsem ještě vytvořila to nevýrazné, jednoduché záhlaví. Celkově to vypadá nevýrazně, nudně, prostě nic moc. Úpravy sice ještě nejsou u konce, takhle to rozhodně nenechám, ale s vylepšováním budu muset asi počkat na zítřek, jelikož můj počítač vůbec nespolupracuje. Pomaleji by to už nešlo. Každé načítání stránky trvá hroooooozně dlouho =/Zkrátka to tady teď bude chvilku vypadat takhle, ikdyž s tím nejsem vůbec spokojená.

Víte jak jsem psala o těch nových kostýmech do mažoretek? Psala jsem, že jsou příšerný atd. No, tak TY kostýmy se mi začaly líbit. Na soutěži to vypadalo skvěle...elegantněji než naše staré kostýmy. Jenže dneska jsem zjistila, že se nám ty kostýmy rozhodli předělat! Přišít na ně modré, lesklé čtverce uspodářané v divné skupince. Vypadá to hrozně. Už to co jsem viděla se mi nelíbilo. Paní, co to nejspíš vymýšlela pořád tvrdila, že se musí ještě neco přišít na sukni. Já bojovala za to, že to bude přeplácané. Nakonec tam stejně něco našijou. Říkala jsem, že něco takovýho si nikdy nevezmu na sebe! ( Chm, stejně mi nic jinýho nezbyde =/ ).
Tumblr_ljjc41cj5l1qi0zy0o1_400_large
Ty (všechny) laky bych chtěla mít doma :D ♥
Mějte se krásně :-* D.

EDIT(16.4.): Chtěla jsem na zkoušku nastavit jiný design, ale blog zase blbne a vůbec to nešlo uložit..

Today..:)

11. april 2011 at 20:40 | Dominica |  diary
Já to bez blogu stejně nevydržím! ;D Je to zajímavý - sotva vám napíšu, že se nějakou dobu neozvu, hned mám o čem psát.
Jelikož se mám ale zrovna učit baladu, napíšu všechno jen zkráceně.

  • Dneska jsme se ve škole vůbec neučili. Měli jsme kurz první pomoci a ještě 2 hodiny ukázku dravých ptáků. Byla to teda pěkná nuda. Ta ženská pořád jen neuvěřitelnou rychlostí mluvila a mluvila, celou hodinu v kuse a po přestávce zase znovu. Snažila jsem se dávat pozor, protože chci umět poskytnout první pomoc, ale chvilkama jsem stejně přemýšlela nad blbostma a na její slova jsem se nedokázala sousředit :D
  • Roztrhli se mi moje úplně nejhezčí, nejoblíbenější kalhoty. Kalhoty, které jsem nosila téměř pořád. Kalhoty, ve kterých jsem si nepřipadala tolik tlustá.V čem teď budu chodit?? :((
  • Byla jsem si dneska s kámoškou zaběhat. Budeme teď doufám chodit běhat co nejčastěji :)
  • Potřebuju jet nakupovat. Stále ještě nemám jarní bundu, tenisky a teď navíc ještě ty kalhoty a NUTNĚ POTŘEBUJU NAUŠNICE S PEŘÍČKY :D Moje mamka by překvapivě klidně jela taky nakupovat, jenomže nemá čas :/ Což znamená, že mám smůlu....
  • Tu baladu se asi nikdy nenaučím, je to hrozně těžký a musím to umět do čtvrtka! OMG.

Tumblr_lj8ckmrm8t1qaux5ho1_500_large

PS: Kdybych se déle neozvala nedivte se, dále platí to, co jsem psala v milulém článku.
D.

I´m sorry

10. april 2011 at 13:13 | Dominica |  site


Ahoj. Jen bych vám chtěla říct, že se teď možná nějakou dobu neozvu. Přemýšlím o pozastavení na neurčitou dobu. To by znamenalo možná i konec. Zatím jsem se ale úplně nerozhodla ;)

Tak se mějte krásně :) ♥

* Obrázek nad textem je mé výroby. Po dlouhé době jsem trošku "grafičila" ;D Nekopírovat!

ZARA & RALPH LAUREN

8. april 2011 at 21:23 | Dominica |  diary
Ahoj zlatíčka <3
Promiňte, že jsem se zase dlouho neozvala. Nebudu se vymlouvat, že jsem neměla čas, protože času jsem měla spoustu, jen se mi nechtělo nic psát. Včera bylo tak krásně, už jsem se dokonce opalovala :) (Ve správách říkali, že kvůli tenčí ozonové vrstvě svítí sluníčko jako v létě :)) Dneska ale začalo hrozně foukat, prostě úplný aprílový počasí.
Dneska když jsem přišla ze školy, na mě čekal doma balíček od tety. Dostala jsem úžasný tričko a kalhoty a k tomu ještě výborný čokoládový bílý kočičí jazýčky ♥ mňam. Moje mamka dostala tričko. Vypadá tak "normálně" ale když jsem uviděla tu značku, málem jsem se zbláznila. Ralph Lauren <3 A mamka vůbec neměla ponětí, že něco takového existuje :D Mám štěstí, že to tričko je jí menší a mě je akorát :)

Zítra jedeme na další soutěž s mažoretkama. Tentokrát nejdeme díkybohu tak daleko. Už se těším. Jsme parta cvoků, takže si výborně rozumíme, vždycky je hrozná sranda a vedoucí vždycky už pěkně štveme :D

Přidávám vám ještě takovou mini fotku ;) bylo to foceno narychlo a při mizerném světle.

Mějte se krásně :) D.

Superstar bez Noaha?

5. april 2011 at 18:45 | Dominica |  diary
Ahoj holky :)
Díváte se na Superstar? Jste spokojený s tím, kdo včera vypadnul? Já nechápu, jak mohl vypadnout Noah. Sice jsem ho až do posledního kola neměla nějak extra ráda a ten jeho úsměv mi přišel spíše divnej než roztomilej, ale v posledním kole dostal i mě. Ty jeho pohledy, a hlas <3 Navíc má tolik fanoušků! Stačí se kouknout na facebook a porovnat s ostatními. Četla jsem i, že spoustě lidem nešli posílat hlasy! :( ... Už jen to, že musel vypadnout někdo z česka a někdo ze slovenska + ještě 2 holky a 2 kluci je úplná blbost. Nebýt toho Noah by určitě nevypadl, protože mezi holkami jsou i horší zpěvačky.

Dneska jsem byla na zkoušce nových kostýmů do mažoretek. Jsou příšerný! Naše starý jsou mnohem hezčí! Tyhle nový vypadají jako pyžamo :D Jsou bílý z černým a zlatým lemováním. Bude pod nima všechno průsvitat =/ Takže nejen, že se budeme strapňovat tím, jak neumíme sestavu, ale teď už i našema kostýmama. No super! =/ Ještěže to budeme moct střídat :))

Chtěla bych nový design. Nějaký krásý, originální a jednosucý , ale nemám žádný nápad a ani chuť něco vytvářet. Takže snad třeba o víkendu :)...Teď jsem si vzpoměla, že v sobotu jedeme na soutěž :D..

Tumblr_lj3mzhm8xd1qflizyo1_500_large
Fotky jídla by měli na we♥it zakázat! :D To je hrozný, jak tam vždycky přijdu a vidím tam všechny ty neodolatelný dobroty. Tohle musí být neuvěřitelná mňamka ♥ ...

EDIT: Ve všech článcích z dubna (Ok, jsou jen 2 :D) mám v nadpisu Noahovo jsméno :D Upozorňuji, že nejsem nějaká jeho šílená fanynka!! ;D