May 2011

MIX IT!

31. may 2011 at 18:15 | Dominica
Hello darlings<3

Včera jsem se výborně ulila ze školy. Mohla jsem si pěkně ležet dlouho v posteli, pak se pomalu nasnídat, připravit a jela jsem do Brna, na nákupy samozřejmě :D Taťka byl sice proti ale já jsem opravdu nutně potřebovala nové boty, takže jsme s mamkou jeho protesty nebarali vážně a jeli jsme :D. Jak já závidím všem co bydlí ve velkém městě. Stačí se rozhlédnout kolem sebe a vidíte tolik lidí, aut. Ne dva lidi za cestu přes celé město jako tady :D

Bohužel mám vybitý foťák, a tak nemůžu zatím nafotit, co jsem si koupila. Zajímá vás to vůbec? Abych to nefotila úplně zbytečně ;) Ještě aby mi pak někdo neříkal, že se tady akorát vychloubám. Byla bych teda ráda, kdyby jste kdyžtak napsali, jestli to mám vyfotit nebo ne ;)

Mám pro vás tip na jednu skvělou stránku: http://www.mixit.cz/. Můžete si tam namixovat müsli přesně podle vašich přání. Vybrat si své oblíbené ovoce, ořechy nebo například i něco navíc jako například lentilky! Možností máte spoustu. Kdo se bojí vrhnout se do vytváření nového vlastního müsli, může si klidně objednat i nějaký z hotových mixů. Takže pokuď máte tak jako já rádi müsli, určitě neváhejte a tu stránku omrknite :) Například já jsem si zrovna včera chtěla koupit müsli, ale v obchodě jsem si žádné nevybrala. Takže zkusím něco umixovat a budu doufat, že mi to rodiče zaplatí ;D

123_133820879_large

shorts

27. may 2011 at 22:18 | Dominica |  corners
HEY GIRLS <3

Konečně pátek! ♥ Jsem tak hrozně ráda. Konečně je tenhle hroznej týden zamnou. Jen to počasí se nemuselo na víkkend tak pokazit :/

Měli jsme zítra jet na další soutěž, ale z neznámého důvodu to vedoucí zrušila. Tak aspoň budu mít jeden den od všeho klid :) Na neděli pojedu nejspíš k babičce. Škoda že nebude teplo na koupání....Ale i tak se tam těším. Jezdím tam hrozně ráda :)

Slíbila jsem vám fotky těch kraťasů, tak tady jsou.
Nejsou nic extra. Prostě obyčejný kraťasy. Mě se ale líbí.
Jsou z H&M, přivezla mi je babička z Německa :)
Ty pásky jsou sice úžasný, ale když s nima chcete jít na záchod, potřebujete půl hodiny navíc :D


Užijte si víkend! D.

On stranger tides

25. may 2011 at 17:43 | Dominica |  diary
Ahoj =) Omlouvám se, že jsem tady dlouho nebyla. Opravdu jsem neměla vůbec čas. Mám toho teď hodně do školy, navíc se mi teď podařilo nazbírat pár horších známek za sebou. Opravdu si nechci teď pokazit známky, tak musím ještě ten měsíc vydržet..

V neděli jsem byla s P. a L. v Jihlavě na Pirátech z Karibiku. Abych pravdu řekla, tak jsem od toho očekávala více. Nový režisér čtvrtému dílu vůbec neprospěl. Chyběli mi tam známé postavy, dobré hlášky a vtipy, děj nebyl tak promyšlený a zamotaný...Samozřejmě se mi to líbílo. Přeci jen je to další dím série mích nejoblíbenějších filmů a navíc je tam Johny Depp, takže špatné to nebylo :) Chci jen říct, že předchozí díly, nebo alespoň 1. a 3. se mi líbily víc :)
Po kině nám už nezbylo moc času na nákupy, a tak jsem si koupila jen obyčenjé černé legíny a kraťásky na doma. Objevila jsem i boty přesně podle mích představ, ale neměli mojí velikost :( .... Včera jsme jeli k babičce, která se vrátila z Německa. Přivezla mi krásný riflový kraťasy <3 Zítra sem možná hodím fotky :)

Wishlist

21. may 2011 at 19:07 | Dominica |  dream clothes
Tak tu máte slíbený wishlist! :) Je tu jen to nejnutnější. Zítra se budu snažit tyhle věci koupit, ale nemyslím, že bych měla to štěstí a všechno našla. Jsem totiž hrozně vybíravá a líbí se mi jen málo co :D

PS: Soutěž byla super! Umístili jsme se na 3. místě!
--------------------------------------------------------

SHORTS

Tumblr_llg5rer5ea1qk8h0ho1_500_large

Tumblr_llfw1bi4f11qaax1mo1_500_large

whole article ->

sunbathing, tidying and competition

20. may 2011 at 20:52 | Dominica |  diary
Ahoj :)
I přes to, že už jsem měla naplánované, jaký připravím článek jsem to nakonec vůbec nestihla. Proto se budete muset spokojit opět jen s deníčkem.
Včera bylo tak krásně, že mě ani nenapadlo sednout si k počítači. Opět jsem šla k Lucce a tentokrát jsme se opalovali, takže už nejsem tak bílá, jupí :D Dneska jsem měla v plánu opět opalování, ale bohužel asi po půl hodině se zatáhlo a pak přišla i bouřka :/ Zítra máme celý den soutěž mažoretek. Soutěž se koná u nás ve městě, což je fajn. Nevím jestli máme nějakou šanci na dobré umístění, ale doufám, že k nám nebudou porotci tak přísní, když nás znají. Samozřejmě nechci abychom vyhráli jen kvůli tomu, že jsme místní, ale ani nechci abychom zase prohráli :D
JInak dneska jsem si uklidila v pokoji. Přesněji řečeno jsem si jen udělala pořádek v doplňcích a na poličce. Maminka mi totiž řekla, že jestli si neuklidím, nikam v neděli nepojedu, takže jsem neměla jinou možnost než uklidit a to tak, aby to bylo poznat. Vypadá to fakt dobře, jen aby to tak vydrželo :D
Nechci slibovat zase něco co nesplním, ale jestli se mi bude zítra po soutěži chtít mohla bych přidat dlouho plánovaný článek - wishlist ;)

So bye <3 D.

Yesterday great afternoon

18. may 2011 at 21:00 | Dominica |  diary
Ahoj holky :)
Včera jsem vás tak odbyla článkem obsahujícím pouze písničku ( ikdyž úžasnou <3 ), dneska vám to tedy trošku vynahradím a to fotkama :)

Včera jsem strávila odpoledne u Lucinky <3 Nejdříve jsme byli na procházce s jejím psem, potom jsme listovali časopisama, fotily, L. mi udělala dokonalý make up a já jí na oplátku vyžehlila vlasy, potom zase fotily atd. :D Takže fotek mám vážně spoustu :)

Konečně se mi podařilo zaregistrovat lístky na Piráty z Karibiku, takže už se nemusím bát, že to nevyjde :). V neděli tedy jedu s Pem a Ladou, mamkou a bohužel i s mým otravným bratrem do Jihlavy. Už se nemůžu dočkat <3


California King Bed

17. may 2011 at 14:58 | Dominica
Dokonalá ♥

I want to go to cinema on Pirates of the Caribbean!!

15. may 2011 at 20:37 | Dominica |  diary
Proč, proč, prooooč?? Roky se těším na další díl Pirátů z Karibiku a když se konečně dočkám nejdou mi koupit/zaregistrovat lístky :( Nevím co mám dělat. Já se tam prostě MUSÍM nějak dostat!! Ale JAK? =´((

Zrovna jsem slyšela "zpívat" Šepse, což mi náradu teda vůbec nezlepšilo. Jak tam ještě může být? Kdy si lidi konečně uvědomí, že v pěvecké soutěži nemá co dělat? Aspoň, že Rytmus je tam normální a řekne, jak je to hrozný.

Tumblr_ljv1blke8p1qfj2nyo1_500_large
Mějte se lépe než já, D.

Deset důvodů proč závidět Chiare Farragni

14. may 2011 at 20:30 | Dominica
....aneb nudím se a nechce se mi psát složitý článek o tom, co jsem dnes dělala nebo něco podobného :D

  • Na všech fotkách jí to sluší (= je hezká a má dokonalou postavu)
  • Nebydlí v ČR
  • Její přítel je hroznej krasavec (♥)
  • Navrhla svojí kolekci bot!!
  • Má skvělý styl, který sledují a inspirují se jím tisíce lidí
  • Má tolik oblečení a doplňků a luxusních kabelek a ty boty!
  • Louis Vuitton jí k narozeninám poslal květiny
  • Hodně cestuje
  • Byla na festivalu v Connes (= mohla vidět Johnnyho Deppa!!)
  • Kdo přijde na další důvod??

Tumblr_l79gtr3zht1qbriamo1_500_large
...................
Prosím, nemyslete si, že jsem nějaký závistivý blbeček ;D Prostě mě to jen tak napadlo, když jsem si četla její poslední post ;))

I love sunshine

10. may 2011 at 17:30 | Dominica |  diary
Tak už jsem zdravá :) Byla to opravdu jen jednodenní chřipka, za co sem hrozně ráda, protože 1) to nebylo nic příjemného, 2) nebavilo mě jen ležet v posteli a 3) venku je tak krásně, že bych asi nepřežila, kdybych musela být doma.
Jen co jsem dneska přijela z Třebíče (z rovnátek), "nastěhovala" jsem se na balkon a vyhřívala jsem se. Asi po hodině jsem zjistila, že sluníčko už svítí jen na kousíček balkonu, takže super... Proč nebydlím v domě s velikánskou zahradou, terasou a bazénem??


V Třebíči jsem neměla moc času na nakupování a navíc vlastně ani nebylo kde. Stihla jsem jen rychle kouknout do C&A a Deichmanna, kde mi připadá že mají poslední 3 roky pořád to stejný. Udělala jsem si radost a koupila si další přírustek do mé sbírky prstýnků. Vlastně hned 3 :)