School =//

1. may 2011 at 19:40 | Dominica |  diary
Je mi hrozně! Právě jsem mohla být v Praze. Za půl hodiny jsem mohla být na SS a vidět Noaha! Mohla jsem s ním mít fotku a ten nejlepší dárek pro kamarádku k narozeninám-jeho podpis. A zítra bych nemusela do školy. Jen kdyby se můj taťka nemusel učit a mohl mě a kámošku odvézt. Místo toho se teď už několik hodin snažím pochopit chemii. Už trochu chápu polovinu. Dále moc neumím přírpdopis a radši ani nemluvím o matice, kterou teď zase vůbec nechápu. Vidím to tak, že zítřek bude příšernej. Nejvíc mě štve, že 7 let mám samý jedničky a v 8. třídě mi najednou vychází spousta dvojek. Já vím, není špatný mít dvojky, ale nenaštvalo by vás tohle? V osmičce, kdy potřebujete co nejlepší známky si to pokazit? :/
------------------------------------

Přidávám ještě jednu fotku taťkový bonboniery ♥
Dneska vám dělám chutě, že? :D
 


Comments

1 queenweijl queenweijl | Web | 1. may 2011 at 22:57 | React

mňam, mohla byť výborná :-D...hehe naozaj, je z GATE-u, že? :)

2 Kristine Kristine | Web | 3. may 2011 at 19:28 | React

Jej, nehroť tolik známky. Ted nemyslim 1.. já tě trochu chápu. Je mi 18, tenhle rok maturuju. Na základce jsem mívala trojky ale střední škola mi tak vycházela, že ve třetáku (kdy už jsem neměla chemii a fyziku :D) jsem měla téměř samé jedničky (ale matika u mě byla vždy mezi 3 až 4) a tak jsem si zvykla na to, mít vše výborně a dokonale. Jenže to nejde, pak se jen člověk trápí. Obzvlášť na základce - tam totiž vubec o nic nejde!! A nikdy si nenech namluvit, že jo. Plno věcí co tam ted bereš, budeš na střední stejně opakovat. Vem si, z kolika různých škol přijde do prváku spolužáků a všichni se musíte srovnat na stejnou uroven, takže prvák je opakovací. Dobré je mí skvělé vysvědčení první půlrok v deváté třídě pokud jdeš někam na průměr. Pokud chce uměleckou školu a koukaj tam na to taky, tak důležitější je stejně talent, a s dvojkama by neměli vůbec problém :)

Jasně, nechci ti kazit morálku :) ale nikdy školu nehrot tak, aby si z toho začala cvoknout. Co budeš dělat u příjímaček nebo u maturity a co teprv na vysoké? Nakonec zjistíš, že cokoli si ve škole zažila je vždy jednodušší než to, co tě muže teprv čekat :D takže to tak ber, nejdůležitější je najít si priority a naučit se to, co se ti bude hodit nejvíc dál a to co moc ne do té hlavy nervat na úkor toho co potřebuješ :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.