June 2011

Summer Holidays

30. june 2011 at 10:35 | Dominica
Joo! Jsou PRÁZDNINY! :))

Tak si je užívejte hned od začátku :)

Tumblr_lnb7y5h11c1qht5w5o1_500_large

Jinak co vaše vysvědčení? U mě super :) Musím říct, že osmička byla celkem náročná, a tak jsem ráda, že mám takové vysvědčení, jaké mám :)

xoxo D.

I want go to shopping!

28. june 2011 at 18:09 | Dominica |  diary
Ach bože, už skoro brečím nad článkama, kde představujete své nejnovější úlovky ze slev. Proč nemám taky to štěstí a nemůžu si koupit spoustu krásnejch věcí za výhodnou cenu? Asi si říkáte proč prostě nejdu do obchodů, tak jako by to udělali všichni. Jo, to by tady prvně musel nějaký obchod být. Nejbližší nákupní centrum je desítky kilometrů daleko a mě tam nikdo nezaveze :/ Takže můžu jen doufat, že se domluvíme s kámoškama a na začátku prázdnin, co nejdříve vyrazíme sami autobusem směr Jihlava, City Park <3 Potřebuju nutně nějakou sukni!

Jinak dneska jsem se ulila ze školy. Kdo by tam chodil, když tam jen pět hodin sedíme a nic neděláme? Takže jsem doma uklízela, šla se psem do parku, četla si a opalovala se :) Doufám, že takhle krásně bude i zítra :) Zítra máme braný den. Všichni budou běhat a soutěžit. Jen já s L. a P. budeme pomáhat s opravováním dopravních testů, takže se vyhneme běhání.. haha :D Což znamená, že budu už jen 1 hodinu ve škole! (když nepočítám čas strávený v jídelně :D)


pink wayfarer

27. june 2011 at 18:36 | Dominica |  photography
Ahoj :)
Je mi líto, že jsem se celý víkend neozvala. Chtěla jsem přidávat články každý den, ale nevyšlo mi to. V sobotu to ani nešlo. Byla jsem od rána do večera na soutěži, poslední v tomto (školním) roce. Všichni jsme se snažili, prý to bylo naše nejlepší vystoupení, i přesto jsme se neumístili. Skončili jsme na 4. a zároveň posledním místě. Soutěžili jsme proti vícemistriním Evropy (které měli i nejkrásnější kostýmy, jaké jsem kdy viděla), takže se není čemu divit.

Tady je pár fotek ze dneška :)
xoxo D.

earrings

24. june 2011 at 17:23 | Dominica |  corners
Konečně je mám, naušnice s peříčkama♥


done

23. june 2011 at 21:00 | Dominica |  diary
Tak. Dalo by se říct, že rekonstrukce je u konce. Vymazala jsem většinu rubrik a nakonec jsem do menu dala odkaz jen na dvě. Design je velice jednoduchý, jestli se tomu vůbec dá říkat design :D Ale jde hlavně o články ne? ;) Ty budou stejné. Budu psát deníček a někdy přidám i fotky.

..............
O pouti samozřejmě zase pršelo. I tak jsem si ten výkend užila :) Poslední učební týden ve škole je stejný jako ty ostatní. Ještě včera jsme psali test. Zítra už jen odevzdáváme učebnice a pak tam budeme 4
hodiny sedět a čumět, paráda :D
Včera jsem byla se Syndey venku a v parku jsme našli spousty lesních jahod <3

Užívejte si pár posledních dní ve škole.. :D

REKONSTRUKCE

19. june 2011 at 18:59 | Dominica |  site
Už se nemůžu dočkat až budu opět normálně přidávat články! A tak se už dneska vrhnu do rekonstrukce. Končím s rozhodováním, jestli si založit nový blog či ne. Prostě budu pokračovat tady a nový blog bych založila kdyžtak po prázdninách :) Nebo až si budu svým rozhodnutím jistá.

I don´t want to stop blogging!

16. june 2011 at 20:53 | Dominica |  diary
AHOJ!<3
Mám pro vás dobrou zprávu :))
Bez blogu to prostě nejde! Chtěla jsem to prvně všechno pořádně promyslet, ale už to prostě nevydržím ;D Zatím jsem došla jen k tomu, že nekončím s blogováním :) Možná se přestěhuju na jiný blog, chtěla bych začít úplně od začátku, nebo možná vyzkouším blogspot.Tak či tak bych chtěla začít co nejdřív zase psát články. Najednou, když jsem si řekla, že sem nebudu nic psát se mi v hlavě rodí jeden nápad na článek za druhým a ve foťáku se mi hromadí fotky :D

Tento výkend je u nás pouť! :) Jediné tři dny, kdy jsou tady nějací lidé. Hrozně se těším na sobotu. Bude průvod historických postav, ve kterém taky půjdu, jako dívka z lidu. Jde i kámoška a má nejkrásnější šaty. Ty moje nejsou nic moc. (Vlastně se to jmenuje Historická slavnost Barchan. Je to napočest toho, že zde, v našem městě, nechal Jan Lucemburský svojí ženu. Proto ten průvod.) Pak budeme hned vystupovat s mažoretkama ( Na to se netěším, bude to trapas) a pak půjdu do města, na kolotoče, kouknout na stánky, dám si nějakou dobrotu, jako například jJamajskou zmrzlinu <3 Bude to skvělý!

Konečně víte, že se těším na tenhle výkend a já budu moc klidně spát :D

Doufám, že se co nejdříve ozvu s definitivním rozhodnutím :)

PS: Ještě jednou bych se chtěla zeptat, jestli byste mi někdo neporadil, jak mám do článků dávat odkazy? Je to důležité. Prosím poraďte mi! ♥

Sdfsdf_large
Blake,lively,chace,crawford,fashion,gossip,girl,photography,qbd-4ae60844d0d25f514f4d73b233b660de_h_large
Gossip_girls_cast_jessica_penn_chace_ed_leighton_taylor_large

LIVE LIFE AND HAVE FUN

10. june 2011 at 17:24 | Dominica |  diary
Mohla bych napsat další článek, o tom jak byl výlet se třídou super, ale NE. Nechci už psát další takové články, do kterých ani nevím co bych měla vše napsat a které stejně nikoho nebaví.


Bude REKONSTRUKCE blogu?....
POZASTAVENÍ??....
nebo dokonce KONEC?

sama NEVÍM....

uvidíme se později, musím vše okolo blogu promyslet, D.
<3

Tumblr_lmky0hgjd71qd5ab3o1_500_large

bowling...and....help me please!

6. june 2011 at 22:18 | Dominica
Ahoj :)
Párty byla super. A hlavně bowlink :) Docela mi to i šlo ;D
Moc normálních fotek nemám, tak jen tady jedna, jak hrajeme a další - Ladušky dort. Není úúžasnej?! A navíc byl i moc dobrej ♥
Lada, Pem, Já
Justin, Lada, Noah

Zítra jedeme se školou na výlet. Nakonec, i když to vypadalo, že nepojedeme nikam, pojedeme na dva dny :) Doufám, že to bude fajn a hlavně, že nám vyjde počasí!

A ještě bych chtěla poprosit o pomoc. Nevíte někdo jak vkládat odkazy? Blog by potřeboval udělat rekonstrukci, všechny rozcestníky vůbec nefungují, ale nevím jak udělat nové :/ .....?

Mějte se krásně :) D.

party tomorrow

3. june 2011 at 20:59 | Dominica |  diary
Krásný večer přeji <3

Taky se vám stává, že chcete napsat článek, ale vůbec nevíte o čem psát a jak začít?? Mě se to stává skoro pořád :D Vždycky strávím hrozně dlouhou dobu vymýšlením prvních pár vět článku. Je to jako když píšu sloh, akorát ten je horší, někdy přemýšlím několik hodin, než přijdu na první větu do slohu :D Naštěstí jsem se díky blogu ve slohu celkem zlepšila :)
Vlastně jsem měla v plánu psát o tom, co mě čeká zítra, ne o mích slohových dovednostech.
Zítra bude mít Laduška ♥ oslavu narozenin. Pojedeme na bowling a pak k ní domů, kde budeme i spát. Pořádně to oslavíme, doufám ;D
Nevím co budu dělat v neděli, ale nejspíš se učit chemii :/ Ještěže už za měsíc budu mít od školy klid! Žádné učení, písemky, zkoušení, protivní učitelé a málo času! Jen pohoda, sluníčko, zábava....Áááá už se tak těším! <3
New shoes <3
Tak už chápu, proč všichni tak zbožňují LipSmackery! Úplně nejúžasnější <3 Příště si musím koupit další!
Vůbec jsem nečekala, že ty laky budou tak dokonalý! Včera jsem si nalakovala nehty tím modrým a ještě se mi neodloupnul ani kousíček! Navíc i rychle zasychal.... Nejlepší laky jaké jsem kdy měla :)