November 2011

waiting for december

29. november 2011 at 21:09 | Dominica |  diary
  • Mám špatnou náladu
  • Těším se na prosinec
  • Už posloucháp koledy
  • Smiřuju se s tím, že nepůjdu na Střední školu designu a módy :(
  • A mám kabelku o které jsem snila a pořád tomu nemůžu uvěřit! :D

  • A miluju weheartit!
Tumblr_luluf0wfyv1r4g95ko1_500_large

Tumblr_lu9c1hdsbe1qbwc7io1_500_large

Who You Are

26. november 2011 at 16:15 | Dominica

Ahoj všichni! Doufám, že si užíváte víkend :) Já jsem včara pořádala malou párty :) Holky tady i přespaly a ráno jsem šla s P. k ní domů. Tam jsem byla celé dopoledne. Potom oběd u babičky. Po příchodu domů uknlízení a teď se chystám jen odpočívat a koukat na The Secret Circle, možná zajít za S. a udělat si nehty .)

Venku to vypadalo tak nádherně, jak bylo všechno zmzlé. Chtěla jsem tu krásu vyfotit, ale jelikož už se stmívalo kvalita většiny fotek byla špatná, takže jich sem dávám jen pár. Dneska to všechno roztálo. Takže sice ještě nebyl sníh, ale na chodnících už jsou břečky :/


One day in New York

22. november 2011 at 17:50 | Dominica
Ahoj :)
Je docela zvláštní, že vždycky v úterý mám chuť napsat. I když vůbec nevím o čem psát, jako třeba dneska. Začnu tím, že už máme 'třídní' trička (nebo jak se jim říká). Měli jsme objednané tmavě růžový a přišli nám vínový, mě to ale nevadí protože se mi ta barva hrozně líbí :) Samozřejmě to bychom nebyli my, kdybychom neměli něco spešl, takže máme nápisy, který ve tmě svítí. Když jsme tedy procházeli tmavou chodbou byli jsme nadšení a všichni ríkali "Ty svítíš!" nebo " Já svííítííím!" :D Spolužačka měla ve škole foťák (zrcadlovku
Na zítra mám za úkol do konverzace napsat esej na jakékoli téma. Napadlo mě napsat One day in New York. Moc času na to nemám (vždycky všechno dělám na poslední chvíli), tak bych se do toho měla co nejdříve pustit. Nejlépe hned teď. Mě se nechce! Už se těším na prázdniny :D Dneska jsme šli ze školy a S. říká "Hele na náměstí už je stromek" a všichni ostatní (včetně mě) "COŽE??" Pořád mi nedochází, že Vánoce jsou vážně zachvíli :)

Tumblr_lsv7mnqycl1qi23vmo1_500_large

Tumblr_lqtk1qkqdw1qdsxb2o1_500_large

Christmas book wishlist

20. november 2011 at 13:50 | Dominica

1) Lindsey Kelk - I Heart New York
(Už dlouho chci nějakou knížku v angličtině a tato mě zaujala názvem a hezkým obalem :D)

2) Lauren Kateová - Pád

3) Meg Cabotová - Jmenuju se Nikki
(Pokračování knihy V kůži supermodelky)

4) Nancy R. Reaginová - Twilight: Sága a její postavy v proudu času
(Nevím jistě zda si tuto knihu přát. Máte ji někdo? Uvažuju ještě o Oficiálním ilustrovaném průvodci, ten by byl možná lepší)

Máte nějaké tipy na další knížky?

love Breaking dawn

17. november 2011 at 18:02 | Dominica |  diary
Twilight-saga_175111915_large

Ahoj :) Musím se s vími podělit o mé nejnovější zážitky! Začnu středou. Konečně jsem se dočkala nákupů a tím pádem i kozaček. Takže teď už klidně může sněžit. Jinak v obchodem skoro nic neměli. Chtěla jsem hlavně nějaké tričko, ale nevybrala jsem si. Koupila jsem si ještě čepici, ale dostanu ji až na vánoce. Pak krásně vonící deodorant a naštěstí jsem nezapoměla na průhledný lak, který jsem nutně potřebovala. To ale neí důležité, dnešek je mnohem důležitější. Takže, jela jsem opět do Jihlavy. Ještě se mi nestalo, že bych tam jela dva dny za sebou. Samozřejmě jsem ale nejela znovu nakupovat, ale tentokrát do kina. Na co jiného než na na Rozbřesk. Bylo to dokonalý, nejlepší ze všech dílů, prostě úúúúžasný! Hned bych na to šla znovu. Po kině jsme měli ještě chvilku čas abysme zašli do pár obchodů. Koupila jsem dárek pro bráchu a pro mamku, ale k tomu musím ještě něco dokoupit. Pak jsme jeli domů a cestou jsme začali počítat lidi. Se svým počtem 34 lidí jsem bohužel nevyhrála ;D....Máte zítra volno? My jo :)) Ve škole zase budou něco opravovat, tak proto.


<3

Avon lip gloss

15. november 2011 at 19:27 | Dominica |  beauty
Ahoj.
Tak mám všechny scio testy zasebou. Kéž by byly takto lehké příjmačky! Díky těm testům jsme nepsali test z češtiny, za co jsem moc ráda, protože by to nedopadlo dobře, ale bohužel mě to čeká zítra. Na fyziku jsme měli tentokrát učitele, kterého snad celá škola nesnáší. Nevím jak to, ale mě si celkem oblíbil, prý toho vím ze třídy nejvíc. Docela mě to děsí. Dvouhodinovka němčiny utíkala jako vždycky pomalu a to by to nebyla naše paní učitelka, kdyby nám nedala hromadu úkolů a nekončili bychom o několik minut později. Když jsem se vrátila ze školy, byla už tma. V chodbě na mě čekala obálka od Avonu. Nechápala jsem jak je to možné, protože jsem si nic neobjednávala. A víte co? Vyhrála jsem lesk na rty :) A to jsem už úplně zapoměla, že jsem se vůbec zpojovala do nějaké soutěže :D


minirecenze v selém článku..

12.11.2011

12. november 2011 at 11:43 | Dominica |  diary
Ahoj :)
Chtěla jsem se ozvat dřív, vážně. Ve čvtrtek jsem už měla rozepsaný článek, ale byl naprosto o ničem. Pak jsem měla v plánu napsat včera, když bylo tak skvělé datum, protože bych alespoň měla co napsat jako titulek, ale taky to nějak nevyšlo. Tak píšu až dneska.
Jak jsem psala, že tento týden bude ve škole hrozný, tak to nakonec nebylo tak strašné. Čtvrdletka z matiky dopadla dobře a referát z fyziky ještě líp. Měli jsme zrovna na fyziku supla. Učitel tam něco psal s pár holkama a zbytku třídy, včetně těch co četli referát si vůbec nevšímal, tak jsme měli takovou volnou hodinu ;D V pátek jsme psali scio testy z matiky. Některé příklady byly lehké, ale některé jsem se ani nepokoušela počítat. Příští týden nás čeká ještě čeština a všeobecné znalosti. Počítám s tím, že to bude těžší...

Taky už se pomalu začínáte těšit na Vánoce? Je to zvláštní ale ještě před pár dny jsem si ani neuvědomila, jak se Vánoce blíží a teď už přemýšlím nad dárkama. Ráda bych měla dárky nakoupené s předstihem a ne jako vždycky na poslední chvíli. Taky vymýšlím co bych chtěla já. Určitě sem pak dám vánoční wishlist.
Když už jsem u těch wishlistů, dám vám sem TW wishlist. Vytvořila jsem ho už dřív jen tak z nudy. Neplánuju si vše co na něm je koupit, ale aspoň jednu věc určitě :)
D.

School

7. november 2011 at 16:52 | Dominica |  diary
Měla bych se učit němčinu, tak raději píšu článek ;) Ve škole to dneska bylo fajn. Zamák je jeden z nejlepších předmětů na ulejvání a povídání, potom 2 hodiny s "nejlepší" paní učitelkou a pak už jen pracovky (zajímalo by mě jestli budeme na školní zahradu chodit i když bude sněžit :D), hudebku (zpíváme zrovna Anděla, takže jsme si z holkama zavzpomínali na tábor :)) a nakonec informatika. Měli jsme si založit složku do které budeme každý měsíc přidívat informace o škole na kterou chceme jít a podobně. Něsnáším tohle všechno okolo vybírání školy. Já prostě nevím kam půjdu! Moje vysněná škola je daleko a stejně vím, že tam nepůjdu. Nejspíš bych se tam ani nedostala. Takže tak. Mimochodem, prozkoumávala jsem rozvh té vysněné školy a je tam tolik skvělých předmětů a navíc matika je asi jen 2 hodiny týdně pak chemie jen 1 a přírodopis vůbec, prostě dokonalost! Zítra je zase úterý, nejhorší den ze všech. Budeme psát opakovací písemku z němčiny, takže bych se raději vážně měla jít učit...D. <3

Tumblr_lt816xhbfr1qgzozdo1_500_large

Tumblr_lo24sez1su1qazstso1_500_large

RANDOM

4. november 2011 at 15:01 | Dominica |  photography
Ahoj.
KONEČNĚ PÁTEK!
Tento týden utekl celkem rychle. Ve škole se nic nedlo. Včera i předvčerem jsme se S. cvičili naší sestavu s pompomy (do mažoretek). Opět jsem to dost přehnala s protahováním, tam mě teď všechno bolí. Ale už skoro udělám provaz a placku! (Jo, musela jsem se pochlubit :D)
Moje plány ny výkend zní takto: cvičení, nakupovaní (snad!), čtení, filmy a taky si budu muset udělat dopředu nějaké úkoly, protože příští týden bude ve škole dost náročný. Budeme psát čtvrdletku a test z matiky, větší písemku z němčiny, test z angličtiny, referát do fyziky a k tomu spousta úkolů a zkoušení :/ Netěším se. Kéž by byl výkend delší.