December 2011

Merry Christmas!

24. december 2011 at 11:25 | Dominica
Ahoj.
Tak jsme se všichni dočkali. Vánoce jsou tady! Upřímně, klidně bych Štědrý den o pár dní posunula, protože se na večer ani moc netěším.

Co děláte na Štědrý den? Já se vždycky jen koukám na Vánoční filmy, jím cukroví a čekám :D Odpoledne nejpíš půjdu k S. Budeme se společně chystat na večer a u toho koukat na film :)

Na blog se mi vůbec už nechce psát, ale přece jsem vám nemohla nepopřát hezké Vánoce ;) Takže všem vám přeju nejkrásnější Vánoce, bez hádek a starostí. Spostu krásných dárků. A protože nevím zda se o svátcích ještě ozvu, tak bych vám rovnou popřála i hodně štěstí do nového roku! A užijte si prázdniny!
vaše D.

Tumblr_lw0wzx7frv1qff4v2o1_500_large

Nový design

12. december 2011 at 20:17 | Dominica |  site
Ahoj!
Takže jak vidíte, je tu nový design :) I když počasí je stále spíše podzimní, tak podzimní design se už vůbec nehodil, že. Zachvíli jsou vánoce, takže design je logicky vánoční. A mám vytvořenej ještě jeden, který tady pravděpodobně bude po Vánocích. Doufám, že se vám tento líbí! :)

Jinak mám se celkem dobře. Zítra jedeme se školou do Brna, takže přijdu o ten nejhorší den ve škole, o odpoledko němčiny, super :) Moc se omlouvám, ale nemám na blog chuť. Vůbec netuším kdy zase napíšu..
Mějte se krásně, vaše D. :-*

163039_464821573914_161162533914_5722332_1400287_n_large

5:12.

5. december 2011 at 17:06 | Dominica |  diary
Ahoj všichni.
Asi bych se měla v první řadě omluvit, že na blog kašlu. Takže promiňte. Nebudu se vymlouvat na nedostatek času, prostě se mi nechtělo psát.
Tak jsem se prosince dočkala! Těšila jsem se hlavně kvůli speciálnímu adventnímu kalendáři od tety. Není ani trochu podobný tomu klasickému čokoládovému. Dostala jsem krabici a v ní 24 balíčků. Zatím byli v balíčkách 3x sladkosti, v dalším hřeben a v dnešním krém+balzám na rty :)
Minulý týden jsem vyráběla s S. adventní věnec, sice trochu později, ale přece. Ve čtvrtek jsem se byla kouknout na jedné škole na dnu otevřených dveří. Mohli jsme si zkusit přijmačky na nečisto. Ani se neptejte jak to dopadlo! Jinak škola nic moc, ale zaujala mě jedna hezky namalovaná zeď a hlavně to, že pořádají zájezdy do Francie. V sobotu jsme měli vystupovat s mažoretkama. Díkybohu z toho sešlo a tak jsem mohla jet do Brna :) Byly to první a poslední nákupy, kdy jsem si mohla nakoupit věci na Vánoce, takže mě celkem mrzí, že jsem si toho moc nevybrala. Tip pro vás: Zajděte si nakoupit do H&M. Když nakoupíte nad 600Kč dostanete karčiku na 15OKč. Je super, že když si něco koupíte, tak vám za to dají ještě peníze °;D Taky jsem zvládla dokoupit dárky, takže už je jen zabalím a jsem na Vánoce připravená. Ani nevím jestli se mi to někdy dříve povedlo, abych měla všechno koupené včas.
Úplně zapomínám, že jsou dnes čerti!! Doufám, že nedostanu moc čokolád, protože už teď jich mám moc a nejlépe bych je vůbec neměla jíst. Ale závislost je závislost :D
Takže hezkého Mikuláše! :) Já teď nejspíš zkusím zajít za kamarádkou a budu doufat, že jí rodiče na dnešek zruší zaracha, když je ten mikuláš :)

Tumblr_lvmvu1vbie1qd5zqzo1_500_large